Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marker Cardiac Troponina HS

Număr anunț
DA22205776
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.985 RON
Valoare atribuită
8.985 RON
Data publicării
11.01.2019 11:35
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.985 RON

din 8.985 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.