Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de cantina si servicii de catering
- Număr anunț
- DA22204018
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Bonitas" Oradea (CUI 35017099)
- Furnizor / câștigător
- SAFARINO SRL (CUI 37918785)
- Cod CPV
- 55500000-5 · Servicii de cantina si servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.908,09 RON
- Valoare atribuită
- 43.908,09 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 09:46
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.908,09 RON
din 43.908,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro