Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADENOSIN LIFE MEDICAL 5 MG/ML*2ML , CUTIE * 10 FIOLE*2 ML

Număr anunț
DA21394927
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
TORUS PHARMA COMPANY SRL (CUI RO31885689)
Cod CPV
33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,20 RON
Valoare atribuită
669,20 RON
Data publicării
05.10.2018 08:05
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,20 RON

din 669,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.