Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale publicitare
- Număr anunț
- DA21727301
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI RO4701070)
- Furnizor / câștigător
- MASTER PRINT SRL (CUI 17265150)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,52 RON
- Valoare atribuită
- 231,52 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 10:20
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231,52 RON
din 231,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro