Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie si reparatii diverse

Număr anunț
DA21727702
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU (CUI 4344368)
Furnizor / câștigător
TERMOHIDROSANITARE CONSULT SRL (CUI 15490520)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,80 RON
Valoare atribuită
453,80 RON
Data publicării
13.11.2018 10:34
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,80 RON

din 453,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.