Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE DEZ.PUI TAV.KG F-IC

Număr anunț
DA22206340
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.9 (CUI 3126608)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
455,70 RON
Valoare atribuită
455,70 RON
Data publicării
11.01.2019 12:07
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

455,70 RON

din 455,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.