Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie NUMAR DE REFERINTA: licjid PRET DE CATALOG: 2.588,18 RON / Unitate de mas

Număr anunț
DA21721934
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI (CUI 10478976)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.588,18 RON
Valoare atribuită
2.588,18 RON
Data publicării
12.11.2018 15:12
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.588,18 RON

din 2.588,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.