Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Detergent pardoseala
- Număr anunț
- DA21719286
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PROTECTIE CIVILA SI VOLUNTARIAT BUCURESTI S.A. (CUI 37991310)
- Furnizor / câștigător
- REAL DISTRIB SOLUTIONS SRL (CUI 36246376)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236,10 RON
- Valoare finală
- 236,10 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 13:43
- Data finalizării
- 13.11.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.