Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitii materiale

Număr anunț
DA21711259
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.264,75 RON
Valoare atribuită
5.264,75 RON
Data publicării
12.11.2018 09:07
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 07:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.264,75 RON

din 5.264,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.