Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rhinathiol 100mg/5ml 125ml sirop

Număr anunț
DA21377375
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,50 RON
Valoare finală
199,50 RON
Data publicării
03.10.2018 13:36
Data finalizării
05.10.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.