Ofertă acceptată Cumpărare directă

dozare si tranchilizare animale fara stapan

Număr anunț
DA22194279
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PENTRU GESTIONAREA CAINILOR FARA STAPAN CALARASI (CUI 30150565)
Furnizor / câștigător
PROLIFE VET S.R.L. (CUI RO25963375)
Cod CPV
85120000-6 · Servicii de practica medicala si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
09.01.2019 13:46
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.