Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DROTAVERINUM - NO-SPA 40 mg/2 ml ,CLORURA DE SODIU 0.9%x250ml,PIAFEN 500 MG x 20 CPR.
- Număr anunț
- DA21367289
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 998,70 RON
- Valoare finală
- 998,70 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 15:39
- Data finalizării
- 04.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.