Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIMETRU DIGITAL UNIVERSAL UT139B UNI-T, MIE0155

Număr anunț
DA21726193
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249 RON
Valoare atribuită
249 RON
Data publicării
13.11.2018 09:44
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249 RON

din 249 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.