Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA MATERIALE SI PRODUSE ELECTRICE

Număr anunț
DA21725924
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
44430000-3 · Placi de armatura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
661,91 RON
Valoare atribuită
661,91 RON
Data publicării
13.11.2018 09:35
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

661,91 RON

din 661,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.