Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilete de avion extern Otopeni - Strasbourg - Otopeni
- Număr anunț
- DA21400118
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- B&G TRAVEL SRL (CUI 24301159)
- Cod CPV
- 34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.610,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.610,60 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 12:02
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.610,60 RON
din 1.610,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro