Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator nume de strada 52x12cm

Număr anunț
DA21398149
Autoritate contractantă
COMUNA TIFESTI (CONSILIUL LOCAL TIFESTI) (CUI 4350661)
Furnizor / câștigător
PROF PRINT S.R.L. (CUI RO30153510)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.989 RON
Valoare atribuită
16.989 RON
Data publicării
05.10.2018 10:47
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.989 RON

din 16.989 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.