Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina pentru Primaria Bunesti

Număr anunț
DA21395053
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
Furnizor / câștigător
DUŢI-BELA GRANO S.R.L. (CUI RO1507924)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,80 RON
Valoare atribuită
304,80 RON
Data publicării
05.10.2018 08:19
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,80 RON

din 304,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.