Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI GM 5W30 5L, ULEI DACIA OIL 5W30 DPF 5L, ULEI H46 20L, ULEI T90 1L, AD BLUE 20L, ULEI ELF 5W30 4

Număr anunț
DA21393072
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Furnizor / câștigător
BOACA I LILIANA (CUI RO19457594)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521,02 RON
Valoare atribuită
2.521,02 RON
Data publicării
04.10.2018 15:20
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521,02 RON

din 2.521,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.