Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER CANON EXV50

Număr anunț
DA21725987
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC "GHEORGHE SINCAI (CUI 4494799)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296 RON
Valoare atribuită
296 RON
Data publicării
13.11.2018 09:37
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296 RON

din 296 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.