Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,9% sub estimat

CILINDRU IR1435 CARTUS COMPATIBIL CRG 737

Număr anunț
DA21718217
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC "GHEORGHE SINCAI (CUI 4494799)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.304 RON 6,9% sub estimat
Data publicării
12.11.2018 13:06
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.304 RON

din 1.400 RON estimat 6,9%

Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.