Ofertă acceptată Cumpărare directă

"Analiza de trafic in intersectia str. Pictor N. Brana - str. M. Viteazu" - cf nota 32777/17.09.2018

Număr anunț
DA21388545
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
TRANSBET SRL (CUI 14505976)
Cod CPV
34996000-5 · Echipament de comanda si control, de siguranta si de semnalizare pentru sosele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.360 RON
Valoare atribuită
6.360 RON
Data publicării
04.10.2018 12:28
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.360 RON

din 6.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.