Ofertă acceptată Cumpărare directă

4 anvelope fata/spate pentru buldoexcavator Caterpillar 422E

Număr anunț
DA21388422
Autoritate contractantă
COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
Furnizor / câștigător
AUTO COS MIR S.R.L. (CUI 23615102)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.731,10 RON
Valoare atribuită
9.731,10 RON
Data publicării
04.10.2018 12:23
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.731,10 RON

din 9.731,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.