Ofertă acceptată Cumpărare directă

CF411A CF412A CF413A (410A) CARTUS TONER C M Y (2300 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M452 M377 M 477

Număr anunț
DA21715456
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.623,33 RON
Valoare atribuită
2.623,33 RON
Data publicării
12.11.2018 11:36
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 07:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.623,33 RON

din 2.623,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.