Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achiziție servicii de dirigenție de șantier pentru Orașul Cugir

Număr anunț
DA21970308
Autoritate contractantă
Orasul Cugir (CUI 5146873)
Furnizor / câștigător
STRATEG ID SRL (CUI 18714274)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.250 RON
Valoare finală
116.250 RON
Data publicării
06.12.2018 11:35
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.