Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM SECURITATE PENTRU CASERIILE FURNIZORILOR DE UTILITATI

Număr anunț
DA21391745
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
IFSEC SRL (CUI RO26087400)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.973,25 RON
Valoare atribuită
13.973,25 RON
Data publicării
04.10.2018 14:29
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.973,25 RON

din 13.973,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.