Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Brother DCP-L6600DW

Număr anunț
DA21729140
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.085 RON
Valoare atribuită
2.085 RON
Data publicării
13.11.2018 11:22
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.085 RON

din 2.085 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.