Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional HP Deskjet Ink Advantage 3835 All-in-One, A4, USB, Wi-Fi SI Laptop ASUS A541NA-GO342
- Număr anunț
- DA21726816
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Lacu Sarat (CUI 9306241)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.225 RON
- Valoare atribuită
- 1.225 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 10:05
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.225 RON
din 1.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro