Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de contabilitate: Anexa 1, Anexa 30, Anexele 7-11, Verificare gestiune mij. fixe si ob. inv
- Număr anunț
- DA22203748
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
- Furnizor / câștigător
- MARYBILFINALCOM SRL (CUI 35895880)
- Cod CPV
- 79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.600 RON
- Valoare atribuită
- 6.600 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 09:23
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.600 RON
din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro