Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul managementului de proiect FEADR sm 19.2

Număr anunț
DA22194599
Autoritate contractantă
COMUNA DORNESTI (CUI 4441263)
Furnizor / câștigător
EVA-CON 2005 SRL (CUI RO17552565)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.292,50 RON
Valoare atribuită
23.292,50 RON
Data publicării
09.01.2019 14:13
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.292,50 RON

din 23.292,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.