Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCOBITORI AMB.IND.

Număr anunț
DA21394998
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PREGATIRE,ODIHNA SI RECUPERARE - COMPLEX SOVATA (CUI RO14491692)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI RO36241760)
Cod CPV
33711730-3 · Scobitori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,40 RON
Valoare atribuită
45,40 RON
Data publicării
05.10.2018 08:13
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,40 RON

din 45,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.