Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA ALB 2STR 40ROLE/PACH
- Număr anunț
- DA21394878
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE,ODIHNA SI RECUPERARE - COMPLEX SOVATA (CUI RO14491692)
- Furnizor / câștigător
- LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI RO36241760)
- Cod CPV
- 33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 406,56 RON
- Valoare atribuită
- 406,56 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 07:58
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
406,56 RON
din 406,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro