Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALEZE + PLOSCA + URINAR + TAVIŢE RENALE UF
- Număr anunț
- DA21393766
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825 RON
- Valoare atribuită
- 825 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 15:58
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
825 RON
din 825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro