Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE DE PANIFICATIE

Număr anunț
DA35369195
Autoritate contractantă
COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU (CUI 4278671)
Furnizor / câștigător
GOLDPAN GRUP S.R.L. (CUI 16260376)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
123,20 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,20 RON