Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC METAL 125 MM

Număr anunț
DA21391349
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT SAVA LENI SRL (CUI RO15661027)
Cod CPV
37453300-1 · Disc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,52 RON
Valoare atribuită
23,52 RON
Data publicării
04.10.2018 14:14
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,52 RON

din 23,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.