Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet articole sportive cf fp 000243
- Număr anunț
- DA21387735
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala „Sfanta Vineri” Municipiul Ploiesti (CUI 29170984)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502,52 RON
- Valoare finală
- 502,52 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 11:52
- Data finalizării
- 05.10.2018 18:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.