Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REABILITARE GARD, DRUM ACCES, IMPREJMUIRE
- Număr anunț
- DA21721975
- Autoritate contractantă
- COMUNA DABACA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI DABACA) (CUI 4378824)
- Furnizor / câștigător
- RARES CONSTRUCTII SRL (CUI RO2888770)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.033,23 RON
- Valoare atribuită
- 84.033,23 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 15:13
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84.033,23 RON
din 84.033,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro