Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,2% sub estimat

FULOAR CAP DUBLU TIP BILA

Număr anunț
DA21709652
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
Cod CPV
33131000-7 · Instrumente dentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,40 RON
Valoare atribuită
253,35 RON 16,2% sub estimat
Data publicării
10.11.2018 10:32
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 17:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253,35 RON

din 302,40 RON estimat 16,2%

Adjudecat la 83,8% din estimat · economie 49,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.