Ofertă refuzată Cumpărare directă

GLUCOMETRU ACCU CHECK ACTIVE

Număr anunț
DA21705513
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
Furnizor / câștigător
GRUPPO FLORIDO SRL (CUI RO26561228)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.648 RON
Valoare finală
1.648 RON
Data publicării
09.11.2018 12:34
Data finalizării
13.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.