Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalare aer conditionat in 3-5 zile - pentru aparatele de 18.000-24.000BTU
- Număr anunț
- DA21731883
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,05 RON
- Valoare atribuită
- 336,05 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 12:55
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336,05 RON
din 336,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro