Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLA CABLU PRELUNGITOR TAMBUR, 4 PRIZE IMPAMANTARE, 10M, IP20, HOME

Număr anunț
DA21729760
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Carol I" Valea Doftanei (CUI 2843787)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI RO15432686)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075,60 RON
Valoare atribuită
1.075,60 RON
Data publicării
13.11.2018 11:41
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075,60 RON

din 1.075,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.