Ofertă refuzată Cumpărare directă

Banda adeziva 19*33mm

Număr anunț
DA21394281
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Arges (CUI 4318091)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.556,44 RON
Valoare finală
3.556,44 RON
Data publicării
04.10.2018 16:58
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 17:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.