Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse de curatat

Număr anunț
DA21705794
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TIC-PITIC (CUI 29433541)
Furnizor / câștigător
LIM AUTO COMPACT SRL (CUI RO7993670)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.026,34 RON
Valoare finală
2.026,34 RON
Data publicării
09.11.2018 12:45
Data finalizării
13.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.