Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARTICOLE BIROU CONFORM CERERII DE OFERTĂ
- Număr anunț
- DA21392746
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 18444707)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697,60 RON
- Valoare atribuită
- 697,60 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 15:07
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
697,60 RON
din 697,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro