Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PLACUTE INFORMATIVE PTR. BIROURI

Număr anunț
DA21391894
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MURES (CUI 4323110)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.829 RON
Valoare atribuită
1.829 RON
Data publicării
04.10.2018 14:34
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.829 RON

din 1.829 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.