Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electropompa submersibila de put 8GS55T
- Număr anunț
- DA21717592
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (CONSILIUL LOCAL LIVEZILE) (CUI 6341597)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA POMPE SRL (CUI RO15238630)
- Cod CPV
- 43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.900 RON
- Valoare atribuită
- 5.900 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 12:43
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.900 RON
din 5.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro