Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ansa metalica cu maner rezistent la temp+varf interschimb de Ni-chrome,ø2 mm

Număr anunț
DA21731780
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI RO35150329)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
84 RON
Data publicării
13.11.2018 12:52
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.