Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalare retea interna CATV
- Număr anunț
- DA21729521
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
- Cod CPV
- 45314320-0 · Instalare de cabluri de retele informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.282 RON
- Valoare atribuită
- 1.282 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 11:35
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.282 RON
din 1.282 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro