Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla scolara verde creta 120x240 cm

Număr anunț
DA21388054
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION AGARBICEANU (CUI 12899076)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360,50 RON
Valoare atribuită
360,50 RON
Data publicării
04.10.2018 12:06
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360,50 RON

din 360,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.