Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOBILIER BISERICESC ( SCAUNE)
- Număr anunț
- DA21385089
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANASTIUR (PRIMARIA COMUNEI MANASTIUR) (CUI 2510235)
- Furnizor / câștigător
- MOBILIER VLAŞ SRL (CUI RO27098610)
- Cod CPV
- 39157000-7 · Piese de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.907 RON
- Valoare atribuită
- 26.907 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 10:21
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.907 RON
din 26.907 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro