Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii parchet

Număr anunț
DA21725041
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BIRZAVA (CUI 29039998)
Furnizor / câștigător
BUGARIU MIRCEA-IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37469279)
Cod CPV
45432113-9 · Parchetare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
13.11.2018 09:01
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.